Jaké si to uděláš, takové to máš

omalovánka

Jaké si to uděláš, takové to máš… Toto nosím v hlavě neustále, protože jsem se tisíckrát ve svém životě přesvědčila, že to takto platí. Jsem si jistá, že vy také.

Je totiž jen a jen na nás, jaký zvolíme přístup. Přístup k čemukoliv. K životu, práci, životnímu partnerovi, rodině, situacím, do kterých se dostáváme… protože to, co máme ve své mysli, ovlivňuje naše vnímání.

Jsme na prahu nového roku, kdy většina lidí přemítá, plánuje, zhodnocuje, jakoby se to nedalo nikdy jindy. Konec starého a začátek nového roku k tomu přímo vybízí. Už jste to udělali?

Přiznám se, že já ano. Udělala jsem to také hlavně proto, že na konci roku mám více volna, večery jsou dlouhé, pomalu uzavírám finanční rok a otevírám další. Kromě toho, že jsem si sepsala, čeho bych v tomto roce chtěla dosáhnout, abych se posunula zase o kousek dopředu, jsem pro sebe vytvořila malý dárek. Jen tak pro radost, protože mám ráda barvy a pastelky, i když jsem vždycky trpěla přesvědčením, že neumím kreslit (to je také mimojiné program, který ovlivňuje řadu věcí  🙂 ).

Program vymazán

Tak jsem ten program vymazala a udělala něco, co možná není dokonalé, ale je to od srdce. A pak jsem si řekla, že je možná více takových lidí jako já, kteří „neumí“ kreslit, že by bylo fajn se s dárečkěm podělit.

Vytvořila jsem vymalovánku, která vám může sloužit celý rok, pokud budete chtít. Stáhněte si jí, vytiskněte, vymalujete a pověste někam, kam se často díváte. Třeba na lednici, skříň, k počítači. Budete-li se totiž dívat na text, který je na vymálovánce napsaný, budete ho mít pořád na paměti a vryje se vám do podvědomí. To, co máme v podvědomí, nás nevědomě řídí, a proto je velmi důležité dávat pozor a vybírat si, co si do podvědomí ukládáme.

Pokud si vymalovánku vymalujete a pověsíte:

  • vryjete si do podvědomí pozitivní afirmaci, která vás bude pozitivně ovlivňovat
  • při kreslení si odpočinete, zrelaxujete
  • zjistíte, že umíte kreslit  😉 

 

Stáhněte si dárek bez nutnosti zadávat svůj e-mail.

Přeji vám příjemné vymalovávání a mějte rok 2019 takový, jaký si ho sami přejete.

Mou radostí a vášní je motivovat lidi ke změnám v jejich životě, učit je techniky, jak žádoucích změn dosáhnout a předávat jim vyzkoušené návody, které je dovednou k cíli. Jsem autorkou e-booku Za vším hledej sebe >>, dalších e-booků v oblasti rozvoje osobnosti >> PODCASTU Za vším hledej sebe >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů