Pětikrok pro zacházení se spouštěči negativních emocí

Chcete umět zachovat klid v situacích, které vás rozčilují?

 

Potřebujete se naučit zvládat nežádoucí reakce na situace, lidi, protože současná reakce vám nepřináší nic dobrého?

 

Toužíte se naučit zůstat v klidu, protože jinak nedokážete adekvátně reagovat?

Kolikrát už jste se pokoušeli udržet nežádoucí emoce na uzdě, a i když jste to v danou chvíli zvládli, posléze jste vybuchli nebo se rozplakali... Nakonec jste na sebe byli naštvaní a místo toho, abyste byli v klidu, jste byli ještě více nesví.

Sami jste si jistě na vlastní kůži vyzkoušeli, že držet nežádoucí emoce (vztek, smutek, pláč) pod pokličkou má efekt papiňáku. Jednou se pára nashromáždí a nastane výbuch.

Víte, že...

 • Jsme schopni se reakce na složité situace/lidi připravit?
 • Si můžeme vybrat, jak na danou situaci zareagujeme a následně toho využít, až přijde správný čas?
 • Se už nemusíte bát, že by vás někdo "dostal" nebo že byste se zachovali nevhodně?

Jmenuji se

 

Petra Šimková

 

Jsem profesionální lektorka a koučka. Od roku 2002 mými semináři prošlo přes 7000 účastníků, vedla jsem přes 800 seminářů a workshopů pro více než 110 klientů (společností).

Téma EMOČNÍ INTELIGENCE je v poslední době velmi žádané. Lidé si uvědomují, že pouhé IQ jim úspěch v životě nezaručí. Daleko důležitější je tzv. EQ, které je stěžejní v kontaktu s druhými lidmi.

Pro své účastníky semináře "Emoční inteligence" jsem pro nácvik zacházení se spouštěči nežádoucích emocí připravila PĚTIKROK, který je formou mentální vizualizace a představivosti, a učí si "naprogramovat" nový návyk, který se v budoucnu spustí, ocitou-li se ve složité situaci.

Účastníci si PĚTIKROK velmi oblíbili, a proto bych se o něj chtěla podělit i s vámi, kteří se na můj seminář nedostanete

Co je PĚTIKROK a v čem vám pomůže...

 • Nahrávka ve formátu MP3
  PĚTIKROK je nahrávka ve formátu MP3. Má formu meditace/imaginace, při které jen posloucháte můj hlas a následujete jednotlivé kroky. Součástí je i "manuál", která vám vysvětlí, jak PĚTIKROK používat.
 • Metoda a cesta
  PĚTIKROK je metoda, cesta, kterou projdete ještě dříve, než v sobě pocítíte nežádoucí emoci. Znamená to, že působí preventivně. Pomůže vám ještě dříve, než vůbec k nějaké emoci dojde. K efektu "papiňáku" v budoucnu následně nedojde.
 • Zareagujete tak, jak sami chcete
  PĚTIKROK vás naučí, jak zareagovat, abyste byli sami se sebou spokojeni, udrželi nežádoucí emoce na uzdě a zůstali v klidu.
 • Pomůžete sami sobě i druhým
  Když se naučíte, jak vhodně zareagovat na konkrétní situace, pomůžete v první řadě sobě, protože se jednak budete cítil lépe a zachováte si jasnou mysl. Pomůžete tím i druhým zůstat v klidu a vyřešit tím celou situaci klidněji.
 • Získáte větší respekt
  Lidé, kteří si dokáží zachovat chladnou hlavu ve vypjatých situacích, mají u druhých větší respekt a obdiv. To vám může pomoci nejen v pracovních vztazích, ale i ve vztahu se svými nejbližšími.

Kolik PĚTIKROK stojí a jak je dlouhý?

Cena PĚTIKROKU je 149 Kč vč. DPH, trvá 12:28 minut. Je ve formátu MP3, který si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu nebo počítače, mít ho neustále u sebe a poslouchat ho, kdykoliv budete mít chvíli času.

Pro objednávku, prosím,  vyplňte formulář níže a PĚTIKROK získáte po zaplacení.
Platba probíhá převodem na účet. Převod trvá pár hodin, max. dva dny v závislosti na vaší bance.

Potřebujete pomoci nebo se na něco zeptat?

Napište mi na petra@petrasimkova.cz nebo volejte na 603 771 357.

Ráda vám pomohu.