Imaginace pro zmírnění stresu

Pociťujete poslední dobou tlak nebo stres?

 

Chcete umět převzít nad stresem moc a během chvíle ho snížit nebo se ho zbavit?

 

Chcete získat větší odolnost vůči stresu a naučit se zůstat více v klidu?

Stresem čas od času trpíme všichni. Každý však na spouštěč (stresor) reagujeme jinak. Jak je to možné?

Každý z nás má totiž jinou reakci na zátěž, se kterou se setkáme. Co ale máme všichni, je moc naší mysli se stresem něco udělat - snížit ho nebo se ho zbavit.

Jmenuji se

 

Petra Šimková

Jsem profesionální lektorka a koučka. Od roku 2002 mými semináři prošlo přes 7000 účastníků, vedla jsem přes 800 seminářů a workshopů pro více než 110 klientů (společností).

Na svých seminářích často dostávám otázky, co se dá se stresem dělat a jak si můžeme jako lidé pomoci. Dobrá zpráva je, že si můžeme pomoci sami, když víme jak na to.

Jedním ze  způsobů, mimochodem velmi efektivním, je pomoc prostřednictvím naší mysli.

A proto jsem pro účastníky seminářů a pro vás natočila IMAGINACI (forma mentální vizualizace a představivosti), která vás provede postupem, jak získat na svým stresem moc a jako ho rychle a efektivně snížit nebo se ho rovnou zbavit.

Co je imaginace?

Imaginace je forma řízené meditace a relaxace zároveň. Je to nahrávka ve formátu MP3, ve které vás mluveným slovem provázím za doprovodu klidné hudby.

Slovo imaginace v sobě ukrývá představivost. Představy, které si v mysli budete prostřednictvím imaginace vytvářet, jsou velmi důležité pro ovládnutí stresu.

Možná namítnete... "představovat si něco, to mi nejde". Je pravda, že někdy lidé mají potíže"malovat" si ve své mysli obrazy. Bývá to tím, že na to nejsou zvyklí a tuto metodu nepoužívají. Dá se však naučit a je velmi efektivní při vytváření nových návyků, zvládání zátěže, stresu, pomáhá při přemýšlení. 

Pokud si imaginaci poslechnete, uvidíte, že vytváření obrazů v mysli není zas tak těžké. Navíc je velmi užitečné tuto metodu umět.

Jak imaginace funguje?

  • Zklidní vás během pár minut
    Zaposloucháte se do řízené imaginace, ve které se přenesete do světa představ, ve kterých ovládnete stres, který vás v poslední době sužuje
  • Naučí vás, jak si pomoci sami
    Během imaginace se naučíte postup, jak svůj stres zmírnit. Tento postup můžete pak využít kdykoliv a kdekoliv, i když u sebe nebudete mít nahrávku imaginace
  • Ve formátu MP3 jí můžete mít u sebe pořád
    Imaginace je nahraná ve formátu MP3, můžete si jí stáhnout do svého mobilu a mít jí tak u sebe, když jí budete potřebovat

Kolik imaginace stojí a jak je dlouhá?

Cena imaginace je 149 Kč vč. DPH, trvá více než 13 minut a je ve formátu MP3.

Vyplňte formulář níže a imaginaci získáte po zaplacení.
Platba probíhá převodem na účet. Převod trvá pár hodin, max. dva dny v závislosti na vaší bance.

Potřebujete pomoci nebo se na něco zeptat?

Napište mi na petra@petrasimkova.cz nebo volejte na 603 771 357.

Ráda vám pomohu.