Meditace pro posílení sebedůvěry

Stává se vám, že si při komunikaci s některými lidmi méně věříte?

 

Potřebujete si při rozhovoru se "silnými" osobnostmi prosadit své právo a nenechat se zahnat do kouta?

Každý z nás má určitou dávku sebedůvěry, kterou v konkrétních situacích můžete ztrácet. Při rozhovoru s některými lidmi si věříme, ale s některými se cítíme maličcí a neumíme si prosadit svou, i když jsme v právu.

Jak je to možné?

Lidé se navzájem ovlivňují a někteří nás svou "silou" osobnosti mohou zatlačit tam, kde nechceme být. Tento pocit se dá změnit. Potřebujeme k tomu odhodlání a návod, jak na to.

Jmenuji se

 

Petra Šimková

 

Jsem profesionální lektorka a koučka. Od roku 2002 mými semináři prošlo přes 7000 účastníků, vedla jsem přes 800 seminářů a workshopů pro více než 110 klientů (společností).

Na seminářích často řešíme situace, v kterých se účastníci potřebují nejen zorientovat, ale umět s nimi zacházet ve svůj prospěch. Ačkoliv to tak na první pohlede nevypadá, existuje spousta lidí, kterým chybí sebedůvěra v důležitých okamžicích a často i při rozhovorech s druhými lidmi, kteří se zdají být v danou chvíli silnější.

Jedním ze způsobů, jak si můžeme sebevědomí zvýšit, je pomoc prostřednictvím své mysli. Proto jsem pro vás natočila MEDITACI (forma mentální vizualizace a představivosti), která vás provede postupem, jak si při rozhovorech se "silnými" osobnostmi zachovat/zvýšit sebedůvěru.

Jak meditace funguje?

  • Zklidní vás během pár minut
    Zaposloucháte se do řízené meditace (nahrávky, ve které vás provedu mluveným slovem za doprovodu klidné hudby). Přenesete se do své mysli, ve které si vytvoříte nový způsob pohledu na nepříjemné rozhovory pomocí představ.
  • Naučí vás, jak si pomoci sami
    Během meditace se naučíte postup, jak si zachovat/zvýšit sebedůvěru. Tento postup můžete pak využít kdykoliv a kdekoliv, i když u sebe nebudete mít nahrávku meditace. Díky meditaci se totiž naučíte používat bohatství a moc své mysli. Toto umění pak můžete využívat kdykoliv a kdekoliv ve svůj prospěch.
  • Ve formátu MP3 jí můžete mít u sebe pořád
    Meditace je nahraná ve formátu MP3, můžete si jí stáhnout do svého mobilu a mít jí tak u sebe, když jí budete potřebovat.

Kolik meditace stojí a jak je dlouhá?

Cena meditace je 149 Kč vč. DPH, trvá něco málo přes 7 minut. Je ve formátu MP3, který si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu nebo počítače.

Vyplňte formulář níže a meditaci získáte po zaplacení.
Platba probíhá převodem na účet. Převod trvá pár hodin, max. dva dny v závislosti na vaší bance.

Potřebujete pomoci nebo se na něco zeptat?

Napište mi na petra@petrasimkova.cz nebo volejte na 603 771 357.

Ráda vám pomohu.