Chcete udělat změnu ve svém životě (např. cítit se spokojeněji nebo splnit si svůj sen apod.), ale bojíte se, že to nedotáhnete do konce?

Hledáte způsob a možnosti, jak na to, i když si tak trochu myslíte, že to není možné, a přesto po tom vnitřně toužíte?

 • Toužíte po změně, ale nedaří se vám splnit si svůj sen, ačkoliv byste si to moc přáli?
 • Když už se ke změně rozhodnete, stává se vám, že po čase své úsilí vzdáváte?
 • Míváte pocit, že vaše snažení je nakonec marné a štve vás to?
 • Už jste dokonce několikrát začali, ale po čase jste to vzdali?

Pokud odpovíte ano, pravděpodobně zažíváte něco podobného, co jsem v minulosti zažívala já.

Naprosto rozumím tomu, že byste rádi se do něčeho pustili, ale bojíte se, protože si myslíte, že nejste dost dobří, chybí vám potřebná vůle, nebo si myslíte, že si nejste schopni najít dost času (a nebo vás druzí zrazují). 

Jestli vás mohu uklidnit, toto jsou velmi časté obavy a zkušenosti řady lidí.

"Petro, ráda bych udělal(a) ve svém životě změnu. Vím, že jí potřebuji, protože to, jak je to dnes, mi nevyhovuje. Jen nevím, co přesně mám dělat jinak a jak na to. Co mám dělat?"

 Na svých seminářích často dostávám takovou otázku. Lidé vědí, že chtějí např. začít sportovat, zefektivnit svou práci, najít si čas pro sebe. Jen NEVĚDÍ, JAK NA TO.

A co vy? Chcete umět...

 • Určit si, čeho konkrétně chcete dosáhnout a hlavně PROČ?
 • Odhalit, co vás brzdí a najít způsob, jak se odbrzdit?
 • Překonat neustálý nedostatek času?
 • Postupovat krok za krokem, abyste svůj sen dotáhli do konce?
 • Překonávat překážky a úskalí, které vás mohou potkat?

Co byste řekli na to, že od teď už tomu všemu řeknete dost a konečně dotáhnete do konce to, po čem toužíte (nebo se do toho pustíte), protože chcete být spokojenější?

Jmenuji se

Petra Šimková

a jako lektorka a koučka provázím lidi životními i pracovními změnami, učím je, jak vítězit nad sebou sama, ochočit si své slabosti a nebýt jejich otrokem.

Navíc jsem si prošla podobnou cestou tak, jako jí možná právě teď procházíte vy. Před osmi lety jsem potřebovala změnit svůj způsob života kvůli nemoci, se kterou jsem se musela naučit žít.

Sestudovala jsem hodně knih, konzultovala s odborníky, využila svých znalostí a zkušeností v oblasti psychologie a vytvořila pro vás NÁVOD/POSTUP, jak to, do čeho se pustíte, DOTÁHNETE DO KONCE, ať je to cokoliv. A nebo začnete, pokud jste ještě neudělali první krok.

PODROBNÝ MANUÁL má podobu e-booku (elektronické knihy).

Za vším hledej sebe

Nauč se, jak nebrzdit sebe sama na cestě k úspěchu.

Elektronická kniha, je napsána ve formátu PDF tak, abyste ji mohli pohodlně studovat na obrazovce počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Nepotřebujete žádné extra instalace ani čtečky, pouze PDF prohlížeč.

Jak se s e-bookem pracuje?

E-book ZA VŠÍM HLEDEJ SEBE je KOMPLETNÍPROVĚŘENÝ manuál, který vás krok po kroku povede. Obsahuje cvičení, která vám pomohou si promyslet SVŮJ VLASTNÍ postup. Když je poctivě uděláte, budete se posouvat vpřed a nakonec dojdete do cíle. Stačí, když se e-bookem necháte vést.

V čem vám e-book pomůže?

 • Objevíte, co vás brzdí a zjistíte, jak "brzdy" překonáte
  Nakopnete sami sebe a získáte odvahu, abyste udělali nejen první krok, ale vydrželi až do konce
 • Najdete si pro svůj záměr čas pomocí osvědčených technik
  Vyzrajete nad odkládáním na "až budu mít čas". Čas totiž nebudete mít nikdy. Prostě se ho naučíte vytvářet. Pravý čas je TEĎ
 • Získáte návod a inspiraci, jak krok po kroku postupovat a naplánujete si svůj postup, který vám bude vyhovovat
  Dostanete podrobný návod, který vás krok po kroku povede na vaší cestě a bude vás motivovat neustále postupovat vpřed
 • Naučíte se naučíte myslet a fungovat tak, aby vám to bylo ku prospěchu
  Začnete své myšlení řídit a stanete se pánem své hlavy, aby mělo smysl se do svého snu pouštět
 • Naučíte se překonávat překážky a úskalí, která vás mohou potkat a bude potřeba je překonat
  Připravíte se na ně, abyste je zvládli s grácií a jednou provždy se přestali vzdávat

A jestli si teď nejste jistý(á), zda to zvládnete (protože se vám už v minulosti nedařilo), věřte, že zvládnete.

Chce to jen vzít za správný konec.

Čekají vás

 • Detailní návody, jak postupovat krok za krokem
 • Praktická cvičení, která vás budou posouvat vpřed
 • Pracovní listy, na kterých si vše ujasníte a promyslíte
 • Příklady z praxe

Co konkrétně v e-booku najdete? Nahlédněte do jeho OBSAHU.

Kolik stojí podrobný návod, díky kterému si splníte svůj sen?

483 Kč vč. DPH (399 Kč bez DPH)

Je to moc nebo málo? Posuďte sami, jak moc si ceníte výhry nad sebou sama. Osobně si nejvíce cením investic do svého rozvoje. Bohatě se mi totiž vždy vrací zpět.

Jen tak pro srovnání - hodina mého koučování stojí 3 000 Kč bez DPH.

Navíc můžete"studovat",  kdykoliv chcete a nemusíte se na nikoho vázat.

Záleží mi na tom, abyste byl(a) s e-bookem spokojen(a)

Pokud zjistíte, že pro vás e-book, ve kterém najdete ucelený postup, jak dosáhnout toho, po čem toužíte, není vhodný, čekali jste něco jiného nebo informace z něj nevyužijete, napište mi a bez jakýchkoliv otázek vám vrátím peníze zpět.

Máte na to 14 dní od zakoupení e-booku.

Nemáte co ztratit. 
Neodkládejte své rozhodnutí na AŽ PAK ("ažpaky" nefungují, to sami dobře víte) a začněte ještě dnes.

Součástí e-booku jsou čtyři hodnotné BONUSY,
které získáváte automaticky

BONUS 1 - Pracovní sešit k e-booku

Obdržíte pracovní listy, díky kterým si strukturujete své myšlenky a nápady, až budete zpracovávat cvičení uvedená v e-booku.

BONUS 2 - 4 kroky, které vás dovedou k cíli

Získáte další e-book, pomocí kterého se naučíte, jak si stanovovat své cíle a změny, abyste je naplnili.

BONUS 3 - Výukové video

Budete mít k dipozici výukové video, ve kterém se seznámíte s další technikou, která vám pomůže k získání a udržení si subjektivního pocitu spokojenosti a štěstí, které potřebujete na cestě k vašemu cíli.

Tuto techniku miluji a využívám již několik let.

Pozn.: video je přístupné pouze těm, kteří si zakoupí e-book. Veřejně není video k dispozici.

BONUS 4 - Doživotní aktualizace

Automaticky a zdarma budete získávat aktualizované vydání e-booku vč. bonusů, kdykoliv ho vydám.

A protože stále získávám nové poznatky a zkušenosti, je jistota, že aktualizaci v budoucnu udělám.

Co na e-book říkají jeho čtenáři?

Na e-book jsem se těšila, protože sliboval, že mě naučí, jak nebrzdit sama sebe na cestě k úspěchu. To jsem totiž přesně v té chvíli potřebovala znát. A musím říct, že jsem spokojená. Po jeho přečtení jsem si uvědomila pár věcí, které mě brzdily a které jsem si vlastně v podstatě vytvářela sama svými myšlenkami. Naučila jsem se s tím pracovat a využívat své myšlenky ve svůj prospěch. Že opravdu záleží jenom na mně, jak s nimi naložím. Také jsem si uvědomila, jak je všechno v nás propojené a souvisí to navzájem a že je důležité, jak využíváme svůj čas, protože ho přeci jen máme omezený. A v neposlední řadě mi ebook ukázal způsoby, jak překonat strach a obavy, když se do něčeho chci pustit, ale strach mi brání. Je to skvělý pomocník, kterého můžu doporučit všem, co chtějí se svým životem něco dělat, ale nevědí, jak začít. Pomůže vám se rozhodnout kam vykročit, ukáže vám, jak překonat překážky a také uvědomit si ty důležité věci.
Lenka SlaninováPrůvodkyně světem francouzštiny, www.zdenkaslaninova.cz
V e-booku Za vším hledej sebe je popsáno mnoho situací, které nám brání užívat si života tak, jak bychom si představovali. Paní Petra ukazuje na naše zažité a naprogramované vzorce chování a velice jemným a citlivým způsobem nás učí, jak tyto vzorce přeprogramovat nebo vymazat. Velice mě zaujala kapitola Ach jo, nemám na to všechno čas. Po vyplnění tabulky jsem se sama zhrozila a rozhodla se svůj čas naprosto přeorganizovat a věnovat ho opravdu tomu, co chci a těm, kterým chci. Dalším „kopancem“ bylo cvičení křížek a kolečko za každý rok, kdy si něco pamatuji. Motivace ke změně je v tuto chvíli obrovská. Děkuji za to. E-book doporučuji každému, kdo cítí, že se ve svém životě potřebuje vydat jiným směrem, ale neví, jak začít. Skrze praktická cvičení si ujasníte své priority a potřeby. Petra Vám, na Vaší cestě, bude skvělou průvodkyní.
Stanislava Krajíčkováwww.stanislavakrajickova.cz
E-book Za vším hledej sebe se mi dostal do ruky právě ve chvíli, kdy jsem řešila důležité životní rozhodnutí. Jeho obsah, doplněný konkrétními úkoly, mi velmi pomohl ujasnit myšlenky a priority. Navíc jsem si uvědomila, že mnohé postupy mohu uplatnit v práci se svými klienty, pro které je změna životního stylu často opravdovou výzvou, do které se jim nechce. Stačily mi na to pouhé 2 dny - e-book je totiž přehlídkou toho nejlepšího, co si Petra za svůj život nastudovala, přečetla a zažila. Vydá za několik knih o osobním rozvoji a sebekoučování. Pokud vás tedy zaujalo téma e-knihy, obsah vás rozhodně nezklame.
Jitka TomanováLektorka životního stylu a psycholog, www.fit365.cz
E-book Za vším hledej sebe je vhodný pro lidi, kteří cítí, že by ve svém životě rádi udělali nějakou změnu, ale nemůžou se k ní odhodlat, nebo neví, jak změnu začít realizovat, nevěří si. E-book se stane jejich průvodcem a skvělým rádcem, jak v životě dosahovat pozitivních změn a využít svůj potenciál na maximum. Je unikátním nabíječem pozitivní energie a přináší spoustu podnětů, díky kterým se čtenář ve svém životě zaměří víc na to pozitivní. A pokud čtenář nezůstane jen u čtení, ale plně využije nabízený pracovní sešit a bude vědomě pracovat se sebou sama, potom se můžou začít dít i zázraky. :-)
Lucie VlachopulosováKomunikátorka a autorka intuitivních obrazů, www.lucievlachopulosova.cz
Když se mi do rukou dostal e-book ZA VŠÍM HLEDEJ SEBE, říkala jsem si, co nového se tam ještě dovím. Na toto téma jsem přečetla spoustu knih, navštívila jsem bezpočet kurzů, seminářů a přednášek. Věnuji se tomuto tématu již řadu let. I proto mě e-book zajímal. Prošla jsem ve svém životě kus nelehké osobní cesty, která mě obrovsky posunula a jsem za to vděčná. Ale dnes vidím, že kdybych měla po ruce takového průvodce, jakým je e-book "Za vším hledej sebe", mohla jsem si ušetřit spoustu času, peněz, energie i slz a zvládnout tuto cestu přeměny snadněji a za kratší čas. Líbí se mi pracovní listy, které pomohou si věci uvědomit a ujasnit, pojmenovat a třeba si je i prožít včetně emocí, a tím se celý proces přeměny podpoří a urychlí. Nadchla mě TABULKA MÉHO ŽIVOTA - velmi sugestivní a cítím, že i velmi účinné. E-book je jednoduchým, ale jasným průvodcem k přeměně sebe sama. Mohu jen doporučit :-)
Mgr. Barbora KopelcováSpeciální pedagog-logoped, www.barborakopelcova.cz

I vy si zasloužíte žít život podle svých představ,
e-book vás naučí, jak na to.


Pokud potřebujete pomoci s objednávkou, nebo se chcete na něco zeptat,

napište mi  nebo zavolejte. Ráda zodpovím vaše otázky a pomohu vám.

petra@petrasimkova.cz
+420 603 771357