Jsem vytížená, a proto mám málo času

Petra Šimková

Jsem úplně normální ženská se svými radostmi i strastmi. Mám dvě děti, svou práci na volné noze, kterou musím neustále opečovávat, aby neubývala, k tomu se věnuji psaní blogu, e-bookům, moderuji plesy a různé akce (to většinou jen v zimních měsících) a mohla bych pokračovat dalším výčtem aktivit, které naplňují můj život. Od domácnosti přes pečení domácího kváskového chleba, aktivní účast ve spolku rodičů v základní škole, po charitativní sbírku víček pro postiženou Barborku.

A jistě bych našla ještě celou řadu činností a aktivit. Nic neobvyklého. Každý máme něco a každý toho máme hodně.

Téměř vše mě něčím naplňuje (tedy kromě vaření a starání se o domácnost – k tomu jsem nějak nepřirostla) a také všechno vyplňuje čas, který mám. Chci také věnovat hodně času svým nejbližším a své rodině, protože oni jsou moje všechno.

Kde na všechno brát čas?

Jenomže kde na všechno brát čas? Čas, kterého všichni dostáváme každý den dvacet čtyři hodin. Každý den zas a znova. Jak je možné, že ho někdo má více a někdo méně?

Nemám ráda, když nestíhám, když mě něco tlačí. Takové situace mě stresují a mají vliv na mou náladu i moje zdraví. Nedalo mi to a začala jsem zjišťovat, co mohu dělat jinak a lépe, abych zvládla vše, co zvládat chci. Samozřejmě, že nejdůležitější je mít srovnané priority a životní hodnoty, ale pokud už vše srovnané máte a času se stále nedostává, co lze dělat dál?

Každý máme své zdroj času

Hledala jsem a našla. Objevila jsem, že každý nás má v sobě zdroje času. Jsou naším vlastnictvím a navždy nám zůstanou. Jaké to jsou?

Prozrazovat je zatím nechci, protože je v současné době sepisuji do zbrusu nového e-booku 3 TIPY, JAK OKAMŽITĚ NAJÍT A UŠETŘIT ČAS, který pro vás chystám. Bude zcela zdarma, abyste své zdroje v sobě mohli objevovat vy všichni, kteří je chcete hledat.

Řídím se jimi každý den. Mám vyzkoušeno, že mi ušetří čas, který pak mohu věnovat všemu, co považuji ve svém životě za důležité. A navíc mi pomáhají naplňovat mé oblíbené pravidlo: „S minimální námahou maximální  efektivita.“ S pravidly, se kterými vás v e-booku seznámím, můžete být velmi efektivní  i výkonní zároveň a ještě navíc ušetříte čas.

Zajímá vás, jaké zdroje v sobě má každý z nás?

Pokud ano, klikněte SEM a dejte mi o vašem zájmu vědět. Ráda vám e-book pošlu, jakmile ho budu mít napsaný.

Mou radostí a vášní je motivovat lidi ke změnám v jejich životě, učit je techniky, jak žádoucích změn dosáhnout a předávat jim vyzkoušené návody, které je dovednou k cíli. Jsem autorkou e-booku Za vším hledej sebe >>, dalších e-booků v oblasti rozvoje osobnosti >> PODCASTU Za vším hledej sebe >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů