Proč jsem se rozhodla založit si BLOG? Chci pomoci těm, kteří chtějí něco změnit.

V době, kdy jsem se od lékařů dozvěděla, že mám  nevyléčitelnou nemoc a že mi de facto není pomoci jinak, než mne udržovat v aktuálním stavu, jsem hodně tápala a nevěděla kudy kam. Začala jsem hledat způsoby, jak si pomoci. Nebyly to jen způsoby lékařské či léčitelské, ale hlavně způsoby mentální či duchovní.

V životě zastávám názor, že všechno jde, když se chce. A protože jsem chtěla změnu, začala jsem pátrat. Postupně jsem zjišťovala, co změnit mohu a nacházela tak nepřeberné množství informací. Zjistila jsem, že největším „škodičem“ člověka je naše vnitřní já, resp. naše mentální návyky či spíše zlozvyky. Musela jsem si přiznat, že mohu ovlivnit všechno, co se mi honí hlavou a že jsem za své myšlení zodpovědná. Přijetím jsem získala obrovskou ZODPOVĚDNOST, která se mi z počátku nechtěla nést. Spolu se zodpovědností jsem ale získala neuvěřitelnou SVOBODU výběru. Svobodu rozhodování o sobě samé, o svém myšlení, svém chování, svých reakcích na chování druhých atp.

Čím více se změna postojů a myšlení stávala součástí mého života, tím více jsem začala šířit tuto osvětu dál. Přišlo mi škoda nechávat si pro sebe všechno, co mi pomáhá, co jsem si sama na sobě vyzkoušela nebo mi funguje. Postupně jsem začala tato témata vkládat do seminářů, které vedu od roku 2003. Do seminářů, ve kterých bych dříve vůbec nenacházela souvislosti. Poznala jsem, že všechno souvisí se vším a že lze témata na první pohled nesouvisející pěkně propojit.

Mých seminářů se díky jejich povaze účastní vždy malé množství lidí. A tak mé šíření a osvěta mohla jít jen v malém množství.

A právě v té době mi v hlavě zrál nápad, že by bylo dobré najít způsob, jak šířit pozitivní energii ve větším. Hledala jsem a našla. A tím je právě můj nový BLOG.

book-419589_1280 - Kopie

Jsem ráda, že ho zakládám, protože si od něj slibuji, že vám, kteří chcete cokoliv měnit, pomůže.

Budete na něm nacházet články a inspiraci ze světa rozvoje sebe sama, abyste sami se sebou byli co nejspokojenější. Vy jste jediný člověk, který se sebou MUSÍ žít celý život 🙂 . A navíc zde platí pravidlo, které je součástí jedné reklamy: „Protože vy za to stojíte“.

Všechno souvisí se vším. To znamená, že když budete spokojení sami se sebou, budete spokojenost navenek vyzařovat. Tím pádem s vámi budou spokojenější vaši blízcí a lidé kolem vás. Pozitivní energie se k vám bude vracet zpět, což způsobí zvýšení osobní spokojenosti. A mohli bychom pokračovat dál a dál… 🙂

Pamatujte. Vy jste tvůrcem vašeho života.

Bude mi ctí, když vám budu moci ke tvoření pomoci.

Mou radostí a vášní je motivovat lidi ke změnám v jejich životě, učit je techniky, jak žádoucích změn dosáhnout a předávat jim vyzkoušené návody, které je dovednou k cíli. Jsem autorkou e-booku Za vším hledej sebe >>, dalších e-booků v oblasti rozvoje osobnosti >> PODCASTU Za vším hledej sebe >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů