[Podcast #2] Jak vyzrát nad odkládáním

Odkládáte někdy? Neříkejte, že ne ?
 
Jestli jen občas, nebude to asi ničemu moc vadit, ale pokud se vás toto téma týká více, než byste si přáli, poslechněte si druhou epizodu podcastu ZA VŠÍM HLEDEJ SEBE.
 
Dozvíte se v ní dvě super-jednoduché techniky, které s prokrastinací doslova zatočí ?, a pak ještě jednu o něco málo složitější, která vás 100% nakopne, abyste se pohnuli z místa.
 
Všechny techniky vám ukážu na svém konkrétním případě – ODKLÁDÁNÍ zprovoznění svého PODCASTU (ano, i mě se toto téma týká ?), který si nyní můžete poslechnout.
 
Jsem těmto technikám velmi vděčná za to, že tento podcast vůbec vznikl a může vám postupně dávat tipy pro osobnostní i profesní růst. Věřím, že pomohou i vám, protože jsou fakt jednoduché.
 
Druhou epizodu si můžete poslechnout rovnou zde
 
 
nebo na:
 
Třetí epizodu už připravuji. Pomůže vám se sebemotivací v okamžiku, kdy ji budete potřebovat získat nebo si ji udržet. Někdy se totiž stává, že nám dochází dech. Bežná věc, ale když víte, jak si motivaci udržet, pak vám nehrozí, že se snadno vzdáte.
 
Opět se dozvíte, až bude zveřejněná.
Mou radostí a vášní je motivovat lidi ke změnám v jejich životě, učit je techniky, jak žádoucích změn dosáhnout a předávat jim vyzkoušené návody, které je dovednou k cíli. Jsem autorkou e-booku Za vším hledej sebe >>, dalších e-booků v oblasti rozvoje osobnosti >> PODCASTU Za vším hledej sebe >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů