Je to jen na nás, jak se k němu postavíme

omalovánka

Jaký bude rok 2020? Sama nevím… Co vím ale jistě, je, jaký chci, aby byl. Vím, že se Pán Bůh asi směje, když mu říkám své plány do budoucna, ale také vím, že je důležité mít sny, cíle a přání, za kterými mohu jít. Cesta už se často najde sama, když víme, kam chceme jít.

V loňském roce, zvláště v jeho závěru, jsem vydávala hodně energie. Se semináři a workshopy jakoby se roztrhl pytel. Na jednu stranu jsem měla obrovskou radost z toho, že je o mé semináře zájem, na druhou stranu bylo neustálé cestování a školení časem unavující. Nejen, že mě doma skoro pořád neviděli, ale téměř každodenní vydávání energie mě stálo hodně sil. Jela jsem na doraz, na rezervy… ani jsem netušila, jaké mám 🙂

Dobíjení energie

A tak jsem si na Vánoce naordinovala klid a odpočinek, abych vybité baterky zase nabíjela. Kromě několika rodinných sešlostí jsem si četla, chodila na procházky, zaběhala jsem si a také přemýšlela, jaký dárek byste ode mě mohli dostat. Chtěla jsem, aby rezonoval s tím, čemu se s radostí profesně věnuji už sedmnáct let.

Jednoho krásného dne jsem dárek měla před očima, druhý den načrtnutý na papíře a třetí den naskenovaný, upravený a připravený k odeslání.

Je tu pro vás a stačí jen kliknout a už ho máte u sebe.

Vytiskněte si ho, vezměte do ruky pastelky nebo fixy, a pusťte se do vymalovávání. Kreslení uvolňuje napětí, přináší pozitivní myšlenky a s nimi i emoce, podporuje činnost pravé mozkové hemisféry a vytváří prostor pro kreativitu a nové nápady (levá mozková hemisféra je totiž zaměstnaná vybarvováním, pravá tak má volné pole působnosti).

Nakonec si můžete hotový obrázek pověsit na místo, na které se často díváte, abyste si do své mysli pouštěli žádoucí myšlenky – protože rok 2020 je rok plný zdraví, lásky, hojnosti, štěstí, splněných přání, radosti, inspirace, krásy… a dalších věcí, které jsou pro vás důležité.

Dárek sdílejte s ostatními, je pro všechny, kteří ho ocení.

 

Mou radostí a vášní je motivovat lidi ke změnám v jejich životě, učit je techniky, jak žádoucích změn dosáhnout a předávat jim vyzkoušené návody, které je dovednou k cíli. Jsem autorkou e-booku Za vším hledej sebe >>, dalších e-booků v oblasti rozvoje osobnosti >> PODCASTU Za vším hledej sebe >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů