Vítám vás na cestě ke spokojenosti
a k vítězství nad sebou sama:-)

Petra Šimková

Vítám vás ve světě, ve kterém dokážete vyhrávat sami nad sebou, pokud se k tomu rozhodnete.

Je to 24 hodin, co jste si stáhli můj e-book 1 technika, která vám pomůže se rozhodnout v důležité situaci. Věřím, že vám e-book otevřel další možnost, kterou můžete ve svém životě využít.

Pokud jste si e-book ještě nestáhli, můžete to udělat rovnou nyní kliknutím na tlačítko (bez nutnosti už znovu zadávat e-mail).

 

Mojí vášní je vyhrávat nad svými slabostmi a využívat moderní postupy k cestě ke svým snům (a nemám jich málo...). Zastávám názor, který říká: \"Jaké si to uděláš, takové to máš.\" a jsem přesvědčena, že jediný člověk, který mi umožní žít tak, jak chci, jsem já sama.

Čas od času napíši článek nebo natočím video na téma, které mám sama vyzkoušené a funguje mě nebo druhým lidem.

Ráda sdílím funkční postupy a techniky s druhými (jistě není náhoda, že jsem profesí lektorka a koučka:-)) a tudíž, budete-li chtít, můžete ode mne jednou za čas dostat článek, video nebo odkaz na něco, co vám může být prospěšné. Pokud je nebudete chtít dostávat, budu vaše přání plně respektovat a z odběru článků se můžete kdykoliv odhlásit.

 

Potkávat se můžeme také na facebooku, kde sdílím nejen články ale všechno, co považuji za prospěšné a poučné. Chcete-li dostávat pravidelnou facebookovou inspiraci, dejte \"To se mi líbí\".

Těším se, že se budeme virtuálně potkávat a že vám bude naše setkávání přinášet inspiraci a cestu ke spokojenosti.